fbpx
f

Hedeflediğimiz

Müşteri ihtiyaç ve beklentisini karşılayan, her segmentte en çok tercih edilen yazılım şirketi olmak ve bütün iş süreçlerinde yaratıcılığı geliştiriciliği zirvede tutarak yenilikçi ürün ve hizmetler sunmak.

j f

Çözüm Odaklı

Yazılımlarımız ile yaşanan sorunlara çözüm buluyoruz.

f k

Profesyonel Destek

Yaşadığınız sorunları uzman ekibimiz ile hızlıca çözüme ulaştırıyoruz.

k f

Güncel Araçlar

Her geçen gün iyileştirmeler ile teknolojilerimizi güçlendiriyoruz.

k f

Kazanç Sağlıyoruz

İş gücünüzü verimli kullanmanıza ve kazancınızı üst düzeye çıkarmanıza yardımcı oluyoruz.

Extenship nedir?

Şubat 2018'de başladığımız bu yolda sektörün öncüsü olarak binlerce kişiye hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Müşterilerimize zamandan tasarruf ettiren Amazon operasyonlarını kolaylaştıran ve müşterilemizin geri bildirimleriyle her geçen gün gelişen yazılımlarımız ile büyük bir aile olmanın verdiği güveni her geçen gün daha ileriye taşıyarak büyümeye devam ediyoruz. Ürünlerimizi geliştirmeye, sizlere daha çok fayda sağlamaya ve her daim beklentilerinizi en üst seviyede karşılamaya devam edeceğiz.

home-2-img-10
home-2-img-9

Neler üretiyoruz?

Sadece tek sektöre bağlı kalmadan, piyasa ihtiyaçlarına göre çeşitli AR-GE çalışmaları ve yazılım araçları geliştirmeyi hedefliyoruz. Şu an aktif olarak sektöre öncülük eden Amazon Tool Pro, Easy Inventory ve Automate Order yazılımlarımız ile Amazonda satış konusunda başlangıçtan profesyonelliğe kadar her ihtiyacınızı karşılayacak hizmetler sunmaktayız.