Size yardımcı olmak için buradayız!

Ürünlerimiz ile ilgili aklınıza takılan bir soru ya da yaşadığınız bir sorun varsa bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Sürekli Destek

Alanında uzman ekibimiz tüm soru ve sorunlarınız için canlı yardım ve uzaktan bağlantı desteği ile her zaman yanınızda!

Bizimle iletişime geçin

Aklınızda bulunan satış öncesi ya da satış sonrası teknik destek soruları ile ilgili bize ulaşabilirsiniz.}

Geri Bildirimde Bulunun

Kullanımınızın ardından edindiğiniz tecrübeler doğrultusunda geliştirilmesi gereken noktalarda bize bildirimde bulunun.

Topluluğumuza Katılın

Extenship kullanıcılarının bulunduğu bilgi ve deneyim paylaşım platformuna katılabilirsiniz.

Bize Bildirin

Paketler için Sıkça Sorulan Sorular

Farklı bir sorunuz mu var? O halde hemen bizimle iletişime geçin.

Amazon Tool Nedir?

Amazon Tool; Amazon’da bulunan milyonlarca ürünün belirlediğiniz kriterlere göre taranıp incelenmesini sağlayan, düzenleyen ve satış mağazanızda kolaylıkla toplu bir şekilde sergilenmesini sağlayan bir yazılımdı.

Amazon Tool ile Easy Inventory Bulut Sisteminin farkı nedir?

Amazon Tool tüm tarama sürecini sizin bilgisayarınız üzerinden gerçekleştirir. Dropshipping dünyasındaki gelişmelere ayak uydurmak, sizlere çok daha hızlı ve kaliteli bir alt yapı sunmak adına Easy Inventory Bulut Sistemini geliştirdik.

Bulut Sistemiyle birlikte Easy Inventory tüm tarama ve güncelleme işlemlerini arka planda bulunan yüzlerce sunucu ile gerçekleştirir. Ayrıca Mobil Uygulaması sayesinde kullanıcıların bilgisayara bağlılığını ortadan kaldırır ve bu sayede her an her yerde ürün arama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ürün arama ve envanter güncelleme işlemini tek bir çatı altına bulunduran Easy Inventory Bulut Sistemi ile birlikte Amazon Tool’un da satışını kaldırdık.

Easyinventory Nedir?

Easyinventory ile kendi belirlediğiniz akıllı ve gelişmiş filtreler ile saniyeler içinde binlerce ürün bulur, envanterinizdeki on binlerce ürünü tüm detaylarıyla yine kendi belirlediğiniz akıllı ve gelişmiş filtreler sayesinde saniyeler içinde günceller, karşılaştırmalı elemeleri ve kritik marka kontrolüyle kaldırılması gereken ürünlerden kolayca kurtulursunuz.

Easyinventory ile ülkelerdeki mağazalarımı yönetebilirim?

Kaynak mağaza Amerika olmak üzere; Kanada - amazon.ca Meksika - amazon.com.mx Birleşik Arap Emirlikleri - amazon.ae Almanya - amazon.de Fransa - amazon.fr İspanya - amazon.es İtalya - amazon.it İngiltere - amazon.co.uk Türkiye - amazon.com.tr Avustralya - amazon.com.au Japonya - amazon.co.jp Singapur - amazon.com.sg Hollanda - amazon.nl Suudi Arabistan - amazon.sa Toplam 15 pazar yerindeki mağazalarınızı yönetebilirsiniz.

Mağazamdaki ürünleri yazılıma nasıl aktarabilirim?

Mağaza entegrasyonunuzu tamamladığınız an ilk otomatik güncelleme işleminde mağazanıdaki mevcut ürünleriniz Easyinventory’e aktarılır.

İşlemler için seller hesabıma dosya yüklememe gerek var mı?

Kusursuz MWS entegrasyonu sayesinde herhangi bir dosya ile uğraşmanıza gerek yok. Tüm işlemleri Easyinventory sizin için hızlıca hallediyor.

Easyinventory’de ürün limiti var mı?

Günlük olarak mevcut paketinizin 25%’i kadar uygun ürün bulup, mağazanıza yükleyebilirsiniz. Tarama işlemlerinde inaktif olan ürünler paket limitinizden düşmez.

Yazılımlar için eğitim veriliyor mu?

Youtube kanalımızda bulunan eğitim ve özellikleri anlattığımız videolardan yararlanabilirsiniz. Bunun haricinde yazılımla ilgili öğrenmek istediğiniz, videoların yeterli kalmadığı durumlar olursa mail ya da sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla ulaşabileceğiniz destek ekibimiz sizlere her zaman yardımcı olacak, gerekirse uzaktan bağlantı sistemiyle destek verecektir. Ayrıca çok yakında Udemy üzerinde de yazılımlarımız için tamamen ücretsiz yararlanabileceğiz bir eğitim paketi sunacağız. kanalımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Easyshipping Ara Depo Hizmetiniz ücretsiz mi?

Easyinventory kullanıcıları için ara depo hizmeti ücretsizdir.

Taksitli alışveriş yapabilir miyim?

Ödemelerimiz yurtdışı kanalından yapıldığı için taksitli ödeme seçeneği bulunmamaktadır.

Aldığım ürün hemen aktif olur mu?

Satın alma işlemi gerçekleştirdiğinizde çok kısa süre içerisinde aktif olacaktır. Tüm durumlar için canlı destek hizmetimize ulaşabilirsiniz.

İade var mı?

Hizmete sunduğumuz ürünler aylık abonelik ve lisanslama ile kullanılan ürünler olduğundan dolayı bizden kaynaklı bir sorun yaşanması durumunda iade sunulmaktadır.

Kredi Kartımdan Başka Ücret Çekilir mi?

Sadece abone olduğunuz paketin ücretini ödersiniz.

Herhangi bir durumda size nasıl ulaşabilirim?

Destek sayfasındaki iletişim formu aracılığıyla Messenger butonundan, iletişim kısmındaki iletişim formu aracılığıyla, Facebook ve Instagram sosyal medya hesaplarımızdan ve support@extenship.com mail adresimiz ile bizlere ulaşabilirsiniz.

%50 İndirim Kodu

EasyInventory’i vakit kaybetmeden 50% MERHABA indirimi ile deneyin. MERHABA