Easy Shipping
Çoklu ara depo sistemimiz Easy Shipping ile bekleyen gönderiler, ara depo ile haberleşme, ticketlar ve çok daha fazlasını tek bir paneden yönetin!
Ara depo ile ürünlerden bağımsız olun

Sisteme entegre ara depolardan fiyat, teslimat süresi kargo firması gibi alternatiflerden dilediğinizi seçin. Easyinventory envanterinizi fiyatlandırırken sizin için her zaman en uygun fiyatı seçecektir.

Ara depo ile ülkelere bağımsız kalmayın
Belirleyeceğiniz akıllı dönüştürme kuralları ile SKU’ya gerek kalmadan ürününüzün ara depo ile mi yoksa global gönderim olarak mı listeleneceğine Easyinventory karar verecektir. Talebinize göre tüm ürünlerinizi sadece depo, sadece global ya da karma olarak listeleyebilirsiniz.
easyinventory ara depo
Ara Depo Avantajları
Hedef ülkeye gönderilemeyen ürünler tespit edilir.
Size sağlanan özel depo adresi aracılığıyla ürününüz thisshipping'e gönderilir.
Gönderim esnasında ürün kontrol edilir ve özenle tekrar kutulanır.
Thisshipping sizin adınıza ürününüzü alıcıya gönderir.
Kutunuzun içerisine mağazanızı tanıtan, müşterinizden feedback isteyebileceğiniz, müşterinize hediye olarak gönderebileceğiniz ürünler eklenir.
Son olarak kutunuz müşterinize ulaşır ve Thisshipping ile 'gönderilemeyen ürün' sorunu ortadan kalkar.

Ayrıca olası bir suspend durumunda ara depolardan temin edeceğiniz ürün faturası, ara depo sözleşmesi ve satıcı sertifikası appeal yazımında size avantaj sağlayacaktır.

Ara depo ile ülkelere bağımsız kalmayın

Ara depoları sadece gönderimi olmayan ya da kargo-vergi fiyatı belirsiz ürünler için değil, envanterinizdeki tüm ürünler için tercih edebilirsiniz. Bu sayede mağaza sağlığınız ve güvenirliğiniz daha da artacaktır.

Tüm Easyinventory kullanıcıları için Thisshipping ve ShipHack ara depo hizmetleri ücretsizdir.

easyinventory ara depo

%50 İndirim Kodu

EasyInventory’i vakit kaybetmeden 50% MERHABA indirimi ile deneyin. MERHABA