Fiyatlandırma Ayarları Easyinventory ile tüm envanteriniz için tek bir kâr oranı, minimum stok ve adet kuralı belirlemek zorunda değilsiniz. Çeşitli fiyatlandırma kuralları ile envanterinizi özgürce yönetin!
Tüm envanteriniz için tek bir kâr oranı, minimum stok ve adet kuralı belirleyebileceğiniz gibi, farklı fiyat aralıkları veya sadece ASIN bazlı olarak da ayarlayabilirsiniz. Ayrıca Easyshipping ara depo hizmeti ile göndereceğiniz ürünler için de yine farklı kâr, minimum stok ve adet kurallarını belirleyebilirsiniz.
Fiyata Özel
Belirli fiyat aralığında satışa sunduğunuz ürünler için genel kurallardan ayrı olarak farklı kâr oranları, minimum stok ve adet kuralı belirleyebilirsiniz.
ASIN'e Özel
Aynı şekilde sadece tek bir ürün için de ASIN’e özel kâr, stok ve adet kuralı oluşturabilir, dilerseniz toplu olarak, dilerseniz tek tek bu ayarları değiştirebilirsiniz.
Easyshipping'e Özel
Kâr, stok ve adet kurallarını Easyshipping ile göndereceğiniz ürünler için ayrı tutabilir, bu sayede özellikle tek satıcı olduğunuz ürünlerde çok daha yüksek kârlar elde edebilirsiniz.

%50 İndirim Kodu

EasyInventory’i vakit kaybetmeden 50% MERHABA indirimi ile deneyin. MERHABA