fbpx
Image Alt

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınızdaki tüm soruların cevabına buradan ulaşabilirsiniz

Amazon Tool Nedir?

Amazon Tool; Amazon’da bulunan milyonlarca ürünün belirlediğiniz kriterlere göre taranıp incelenmesini sağlayan, düzenleyen ve  satış mağazanızda kolaylıkla toplu bir şekilde sergilenmesini sağlayan bir yazılımdı.

Easy Inventory Nedir?

Easy Inventory; envanterinizdeki on binlerce ürünü tüm detaylarıyla hızlı bir şekilde kendi belirlediğiniz akıllı filtreler sayesinde saniyeler içinde güncellemenize, karşılaştırlamalı elemeleri, kritik marka kontrolüyle de kaldırılması gereken ürünlerin envanterinizden kaldırmanıza ve güven içinde mağazanıza yüklemenize yardımcı olur.

 

MWS bağlantısı ile de dosya yüklemenize gerek kalmadan amazon envanterinizdeki ürünleri otomatik olarak günceller.

Easy Inventory Bulut Sistemi nedir?

Easy Inventory’deki güncelleme özelliğinin yanı sıra artık arka plandaki yüzlerce sunucuyla ürün arayan, düzenleyen ve ürünleri otomatik olarak Amazon mağazanıza eklemenizi sağlayan Easy Inventory Bulut Sistemini yarattık.

Amazon Tool ile Easy Inventory Bulut Sisteminin farkı nedir?

Amazon Tool tüm tarama sürecini sizin bilgisayarınız üzerinden gerçekleştirir. Dropshipping dünyasındaki gelişmelere ayak uydurmak, sizlere çok daha hızlı ve kaliteli bir alt yapı sunmak adına Easy Inventory Bulut Sistemini geliştirdik.

Bulut Sistemiyle birlikte Easy Inventory tüm tarama ve güncelleme işlemlerini arka planda bulunan yüzlerce sunucu ile gerçekleştirir. Ayrıca Mobil Uygulaması sayesinde kullanıcıların bilgisayara bağlılığını ortadan kaldırır ve bu sayede her an her yerde ürün arama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ürün arama ve envanter güncelleme işlemini tek bir çatı altına bulunduran Easy Inventory Bulut Sistemi ile birlikte Amazon Tool’un da satışını kaldırdık.

Yazılımlar için eğitim veriliyor mu?

Youtube kanalımızda bulunan eğitim ve özellikleri anlattığımız videolardan yararlanabilirsiniz.

Bunun haricinde yazılımla ilgili öğrenmek istediğiniz, videoların yeterli kalmadığı durumlar olursa mail ya da sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla ulaşabileceğiniz destek ekibimiz sizlere her zaman yardımcı olacak, gerekirse uzaktan bağlantı sistemiyle destek verecektir.

Ayrıca çok yakında Udemy üzerinde de yazılımlarımız için tamamen ücretsiz yararlanabileceğiz bir eğitim paketi sunacağız. 

Youtube kanalımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Taksitli alışveriş yapabilir miyim?

Ödemelerimiz yurtdışı kanalından yapıldığı için taksitli ödeme seçeneği bulunmamaktadır.

Aldığım ürün hemen aktif olur mu?

Satın alma işlemi gerçekleştirdiğinizde çok kısa süre içerisinde aktif olacaktır.

Tüm durumlar için canlı destek hizmetimize ulaşabilirsiniz.

Geri iade var mı?

Hizmete sunduğumuz ürünler aylık abonelik ve lisanslama ile kullanılan ürünler olduğundan dolayı bizden kaynaklı bir sorun yaşanması durumunda iade sunulmaktadır.

Amazon Prime Ürünler Nedir?

Amazon Prime; Amazon tarafından sunulan ve kullanıcılara tipik olarak kullanılamayan veya ek ücrete tabi olan hizmetlere Prime müşterisinin ücret ödemeden erişim sağlamasına imkan sunan ücretli bir abonelik hizmetidir. Bu ürünler ve Prime satıcılar bu müşterilere hizmetlerini ücretsiz sunarlar.

Kredi Kartımdan Başka Ücret Çekilir mi?

Sadece abone olduğunuz paketin ücretini ödersiniz.

Herhangi bir durumda size nasıl ulaşabilirim?

Web sitemizde bulunan Messenger butonundan,

İletişim kısmındaki iletişim formu aracılığıyla, 

Facebook ve Instagram sosyal medya hesaplarımızdan,

[email protected] mail adresimiz ile bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Blog Kategorilerimiz

Herhangi bir sorunuz var mı?