Otomatik Sipariş

Her gün gelen siparişleri tek tek göndermekle vakit kaybetmeyin. Zengin puanlama ve filtreleme seçeneği ile ayarlarınızı yapın ve gerisini Easyinventory’nin Otomatik Sipariş özelliğine bırakın. Size sadece feedbackleri okumak kalsın.
EasyInventory ile siparişlerinizi otomatik göndermenin keyfini çıkarın
Siparişlerinizi tek ekrandan yönetebilirsiniz. Easyinventory gelen siparişlerinizi öncelik sırasına göre listeler ve tek tık ile siparişlerinizi gönderir. Sizin için geliştirdiğimiz otomatik sipariş ilgili ürün sayfasına gider, ürün satıcılarını belirler ve bunları sizin belirlediğiniz kriterlere göre puanlar. İsterseniz gelişmiş algoritmamız ile ürünü alacağınız satıcıyı biz seçebilir, isterseniz de satıcı sayfasında puanlama yaparak sizin seçim yapmanızı bekleyebiliriz.
EasyInventory ile siparişlerinizi otomatik gönderin
Ödeme yapmak istediğiniz kartı tanımlayabilir ve ödeme seçeneklerini çok hızlı bir şekilde bizim doldurmamızı sağlayabilirsiniz. İsterseniz Gift Card ile öde seçeneğini seçebilir ve ödemelerinizin gift card aracılığıyla yapılmasını sağlayabilirsiniz. Gift kartınız bittiğinde durup sizi uyarabilir ya da belirlediğiniz kart ile ödemeye devam edebiliriz. İşte bu kadar kolay!
EasyInventory otomatik sipariş ürün bilgileri
Sizin yapmanız gereken tek şey Place Your Order butonuna basmak. Gönderdiğiniz siparişlerinizi zamanı geldiğinde satıcı hesabınızda onaylayabilir (confirm), tracking ID’lerini takip edip, Satıcı hesabınıza yazabiliriz.
EasyInventory otomatik sipariş gönderim bilgileri
Hasan Haşim O. EasyInventory Kullanıcısı
Otomatik sipariş ile tüm siparişlerimiz hızlı ve kolay bir şekilde gönderebiliyorum! Tüm sipariş adımlarını benim için hızlı bir şekilde tamamlıyor ve yaklaşık 30 saniye içinde siparişim veriliyor. Üstelik tracking id takibi ve confirm işlemleri ile uğraşmıyorum!

%50 İndirim Kodu

EasyInventory’i vakit kaybetmeden 50% MERHABA indirimi ile deneyin. MERHABA